Mobiliųjų aplikacijų kūrimas „APP”

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas APP

Didėjant mobilių įrenginių populiarumui, vis daugiau verslo procesų pritaikoma mobiliesiems įrenginiams. Tam puikiai pasitarnauja mobiliosios programėlės.

Kuriame mobiliasias iOS ir Android programėles.

Pasaulyje sparčiai populiarėjant mobiliųjų įrenginių naudojimui, įvairūs verslo įmonių vidiniai procesai taip pat keliasi iš kompiuterių ekranų į mobilius įrenginius. Kuriant verslo procesams pritaikytas mobilias iOS ir Android aplikacijas neretai tenka integruoti jas į esamą įmonės techninę infrastruktūrą, kas kelia papildomus iššūkius. Kitas labai svarbus dalykas atsižvelgti į skirtingus telefonus, ekranus, operacines sistemas ir kitus aspektus. Rinkoje esant šimtams unikalių įrenginių veikiančių su iOS ir Android operacinėmis sistemomis, būtina priimti teisingus techninius architektūrinius sprendimus, tam jog būtų kuo platesnis mobilios aplikacijos pritaikomumas. Yra ir daugiau svarbių aspektų į kuriuos būtina atkreiptį dėmesį kuriant mobilias iOS ir Android aplikacijas. Turėdami reikiamos tokio darbo patirties, galime įgyvendinti bet kokį mobiliųjų aplikacijų projektą.

iOS ir Android mobiliųjų aplikacijų kūrimo procesas:

 • • Vizualinis funkcinis maketas – sukuriamas mobiliosios aplikacijos vaizdinis konceptas, kuriame matomi pagrindiniai app langai, mygtukai, elementai, tekstai. Maketas padeda tiek programuotojams, tiek dizaineriui tiek klientui geriau suprasti apie kokį projektą kalbama, įvertinti funkcijas bei numatyti atitinkamus techninius sprendimus;
 • • Mobiliosios aplikacijos reikalavimų dokumentacija – detaliai surašome visas app funkcijas, vykstančius procesus, galutinį rezultatą bei papildomus reikiamus atlikti darbus. Turint tokią reikalavimų dokumentaciją ir vizualinį maketą, mobiliųjų aplikacijų programuotojų komanda gali išsamiai ir tiksliai įvertinti kiekvienos funkcijos įgyvendinimo laiką ir kainą. Dokumentaciją tai neatsiejamas sutarties priedas kuris nusako koks turi būti galutinis rezultatas taigi padeda suvaldyti terminus, biudžetą bei visų pusių lūkesčius;
 • • Mobilios aplikacijos dizaino kūrimas – turimas funkcinis vizualinis maketas paverčiamas gražiais aplikacijos langais su panaudotomis užsakovo norimomis spalvomis, brandbook elementais, nuotraukomis ir kita informacija. Galutinis rezultatas būna pilnas mobilios aplikacijos dizainas kurį programuotojai naudos kaip pagrindinį pavyzdį kurdami aplikacijas;
 • • iOS ir Android mobiliųjų aplikacijų kūrimas – naudojant reikiamas technologijas, turimą dizainą bei dokumentaciją, kuriamos iOS ir Android mobilios aplikacijos. Naudojame React Native mobiliųjų aplikacijų kūrimo technologiją, kuri ypatinga tuo, jog mokėdami vieną technologiją, galime sukurti mobilias aplikacijas pritaikytas tiek iOS, tiek Android įrenginiams. Taigi tiek kuriant, tiek vėliau administruojant bei vystant tokią mobilią aplikaciją, nereikės dviejų skirtingos specializacijos programuotojų norint atlikti reikiamus darbus. Trumpai tariant – vienas specialistas gali atlikti visus reikiamus mobilios aplikacijos programavimo darbus;
 • • Aplikacijų programavimo sąsaja (API) – mobili aplikacija bei joje vykstantys loginiai procesai negali būti įgyvendinti be loginės dalies (backend) programavimo. Turint funkcinius reikalavimus, galima programuoti reikiamus loginius procesus bei juos sujungti su mobilia aplikacija;
 • • Administracinė dalis – ši dalis priklauso nuo reikalavimų, neretai tokios administracinės dalies užsakovui nereikia, tad ji nėra programuojama. Trumpai tariant, tai administratoriaus prieiga prie aplikacijoje esančio turinio koregavimo, kaupiamų aplikacijoje procesų ir informacijos peržiūra bei kitos informacijos valdymo;
 • • Mobiliųjų aplikacijų viešinimas – galutinis žingsnis norint pristatyti aplikaciją visuomenei ar įmonės darbuotojams, tai įkelti ją į mobiliųjų aplikacijų iOS App ir Google Play parduotuves.

Mobiliųjų aplikacijų iOS ir Android kūrimas tai kompleksiškesnis procesas nei standartinių web sistemų kūrimas, tad dažnu atveju tai reikalauja daugiau programavimo laiko, ilgesnio pasiruošimo, ilgesnių įgyvendinimo terminų.

Įgyvendintų mobiliųjų aplikacijų ir kitų projektų pavyzdžiai

Mobilių aplikacijų kūrimas Vilniuje

Mobili aplikacija(„APP“) – programa skirta išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams, televizoriams ir kitiems mobiliesiems įrenginiams. Tokios programėlės pritraukia žymiai daugiau naujų klientų, skatina pardavimo procesus ir didina pasiekiamumą, nes kiekvieną žinutę galit nusiųsti dabar, o programėlės vartotojai iškart pamatys prisijungę programėlės akcijas, nuolaidas, bei kitus puikius pasiūlymus.

Mobilios programėlės yra puikus pagalbininkas leidžiantis atlikti daugybę užduočių ne tik greičiau ir efektyviau, bet ir pigiau.

Nuodugniai išnagrinėjame užduotį, įvertiname galimus variantus, parenkame geriausius sprendimus ir paaiškiname juos jums. 

Prie vienos aplikacijos kūrimo dirba bent keli specialistai: dizaineriai, programuotojai, marketingistai ir projektų vadovas. Siūlome aukštos kokybės mobiliasias programėles už gerą kainą.

Programėlės pagalba galima pristatyti savo produktą bei paslaugą, siūlyti dalyvauti lojalumo programose, dalinti nuolaidų kuponus, informuoti apie renginį, akciją.

Mes suteikiame visas garantijas visiems savo kuriamiems produktams bei tolimesniam jų veikimui. Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi įgyvendint visus Jūsų sumanymus, profesionaliai pateikiant juos rinkoje ir užtikrinant savalaikį palaikymą bei mobiliosios programėles atnaujinimą.

Nesvarbu, ar pardavinėjate gėles, ar SPA centro paslaugas, Jūsų klientams būtinas būdas susisiekti su Jumis. Pranešimų funkcija programėlėje tikrai pakeis Jūsų bendravimą su klientais. 

Užsidirbti iš programėlės sukūrimo galima įvairiais būdais: 

 1. Reklamos programėlėje
 2. Prenumeratos
 3. Pardavimai
 4. Lojalumo, rekomendacijų programos
 5. Renginiai

Vietoj įprasto taškų rinkimo lojalumo kortele, leiskite savo klientams rinkti taškus mobilioje aplikacijoje. 

KOKYBIŠKA

Viskas prasideda nuo detalių – kruopščiai išnagrinėjame kiekvieną individualią užduotį. Parenkame geriausią mobilios programėlės sprendimą Jūsų poreikiams. Kokybiškai atlikti darbai – mūsų sėkmės garantas. 

GREITA

Tikime, kad tik bendromis pastangomis galime pasiekti geriausių rezultatų, todėl nuolatinis kontaktas su klientais – neatsiejama mūsų darbo dalis. Žaibiškai reaguojame į besikeičiančius reikalavimus ir pateikiame užsakovui produktą per kuo trumpesnį terminą.

IŠVAIZDI

Leiskite mums tapti jūsų vaizduote – vizualizuosime produktą ir patarsime, kokiais metodais būtų galima pasiekti norimo (ar net geresnio!) rezultato. Patyrę specialistai parinks Jūsų mobiliai programėlei geriausius dizaino, bei pritaikymo sprendimus. Jums tereikės įvertinti ir jeigu pageidausite, papildyti savo įdėjomis.

NAUJOVIŠKA

Stengiamės dalyvauti įvairiuose renginiuose, konferencijose, mugėse, parodose. Skiriame darbuotojų stažuotėms ir mokymams laiko, bei sumokame mūsų darbuotojams. Norime, kad kiekvienas atliktas mobilios aplikacijos sprendimas – būtų kuo naudingesnis klientui. Sėkmingas klientas – daugiau darbo mums.

Apps kūrimo, projektavimo etapai:

 • idėjos, tikslo, poreikių analizė, geriausio pasiūlymo parinkimas;
 • programėlės kūrimas: dizaino parinkimas, bei pritaikymas, funkcionalumo pritaikymas, turinio sukūrimas;
 • detalus ir nuodugnus programėlės tikrinimas, leidžiantis minimalizuoti paliktų klaidų galimybę.
 • aplikacijos pateikimas rinkai: paleidimas, talpinimas parduotuvėje, (pvz., „Google Play“, „Apple Store“, „Galaxy Store“), mobilios aplikacijos reklama, programėlės priežiūra ir tobulinimas.

Pagamintos aplikacijos yra populiarios tarp vartotojų ir yra ypač saugios duomenų vagystės atžvilgių.

Gerai ir kokybiškai sukurta aplikacija savaime gali pritraukti naujus klientus Jūsų produktui. Mobiliųjų aplikacijų parduotuvių lankytojai suras ją naudodamiesi paieška įvesdami atitinkamus raktažodžius. Pasirinkdami mus, Jūs gausite ne tik paruoštą mobiliąją aplikaciją, bet ir pilną verslo strategiją, kaip geriausiai realizuoti sukurtą aplikaciją ir pasiekti tikslinę rinką.

Kokia pagrindinė mobilios programėlės paskirtis?

Apps’as turi būti praktiškas, suteikti norą naudotis Jūsų paslaugomis, bei pirkti prekes. Greitas naršymas, patogus ir paprastas naudojimasis, patraukli išvaizda ir įtraukiantis turinys – mobiliųjų aplikacijų kūrimo pagrindas. Vis daugiau žmonių naudoja mobiliuosius įrenginius dažniau nei kompiuterius. 

Mobilių aplikacijų kūrimo tikslai įvairiausi: eismo kontrolė, kalorijų skaičiuoklė, navigacija, miego monitoringas, kraujospūdžio matavimas, užsienio kalbų mokymasis, žaidimai, e. pažintys, garso takelių montavimas, laisvesnių paplūdimių paieška, e. apsipirkimas. 

Mobiliosios programėlės

 1. Pramogos bei žaidimai.
 2. Turinys (naujienos, sporto rezultatai ir pan.)
 3. Produktyvumo didinimo (supaprastinančios tipines užduotis)
 4. Transakcijų (nuolaidu, apsipirkimo)
 5. Verslo valdymo procesų optimizavimas.
 6. Pačios aplikacijos pardavimas, mėnesinis mokestis.


FAKTAI

 • Prognozuojama, kad per artimiausius dešimt metų, mobiliosios aplikacijos taps būtinybe mūsų kasdienybėje, o didžioji dalis pardavimų priklausys nuo mobilių programėlių ir soc. tinklų. Priežiūra, tobūlinimas ir atnaujinimas – būtini dalykai efektyviai funkcionuojančiai mobiliai aplikacijai.
 • “Apple App Store” šiuo metu (2019) turi 930.000 programėlių ir 67 mlrd. atsisiuntimų, “Google Play”- taip pat apie 870.000 ir 45 mlrd. “Windows Phone Store” – 220.000 ir 12.4 mlrd.
 • “Gartner research” prognozuoja, kad iki 2021 m. bus atsisiųsta daugiau nei 700 mlrd. mobiliųjų aplikacijų. Tai yra 10 kartų daugiau nei 2011 m.
 • “Deloitte LLP” statistika teigia, jog 45% išmaniųjų įrenginių vartotojų naują programėlę atsisiunčia bent kartą per savaitę ir 80% programėlių tūrėjo mažiau nei 1,000 atsisiuntimų.
 • Anot “Nielsen” 93% vartotojų perka žaidimus, 87% pramogines, 84% produktyvumo programėles. Statistiškai didžiausia galimybė sukurti sėkmingą aplikaciją – sekančiose kategorijose:
 • Angry Birds viršija 700 milijonų parsiuntimo kiekį. Angry Birds savo kūrėjams atnešė virš 150 milijonų JAV dolerių pelno ir atrodo tai tik eros pradžia, nes neseniai pasirodęs žaidimo tęsinys Angry Birds Space per pirmas 3 dienas parodė dar vieną stulbinantį rodiklį – daugiau nei 10 milijonų parsiuntimų.
 • Išmaniųjų telefonų naudotojų kiekis itin sparčiai didėja, o mobiliųjų aplikacijų (mobilių programėlių) parsiuntimas kasmet auga apie 50 %.
 • 2018 metais Apple išmokėjo virš 7 milijardų dolerių aplikacijų kūrėjams/savininkams.
 • Statistiniai duomenys rodo, kad žmonės vidutiniškai daugiau nei dvi valandas per dieną praleidžia naudodamiesi savo mobiliaisiais įrenginiais.

Vertinat tokį spartų technologijų tobulėjimą, tai mobiliųjų aplikacijų rinka plėsis ir tobulins savo teikiamas paslaugas, kad vartotojai gautų maksimalią naudą.

VERSLO SISTEMOS

Norint optimizuoti vidinius įmonės procesus mobili aplikacija leidžia sutaupyti laiko ir pinigų. Dažniausiai tokių aplikacijų kūrimas susijęs su darbo laiko optimizavimu, ataskaitų ruošimu ir procesų valdymu.

Išnaudojant išmaniųjų telefonų galimybes galima automatizuoti įmonėje vykdomus procesus ir pilnai stebėti bei valdyti savo verslą. Procesų automatizavimas, tai įmonės kaštų mažinimas ir produktyvumo didinimas. Kasdienius darbus, kuriuos anksčiau buvote priverstas daryti pats, dabar už Jus gali atlikti specializuota programa. Naudojant mobiliąsias technologijas ir specialiai pritaikytas mobiliąsias aplikacijas, Jūs, galite stebėti bei valdyti savo verslą nuotoliniu būdų, kas leis operatyviai reaguoti į įvairiausias iškylančias problemas ir greitai jas spręsti.

Procesų automatizavimas ir įmonės darbo optimizavimas – tai procesai, kurie gali ženkliai sumažinti įmonės kaštus ir padidinti produktyvumą.

GALIMYBĖS

Mobilioji programėlė turi galimybę pasiūlyti nuolaidas pagal vartotojo vietą, laiką ar net interesus.

Žmonės net ir darbo metu mėgsta atsikvėpti, padaryti pertrauką, pažaisti žaidimus, komunikuoti su kitais.

100% klientų matys jūsų pranešimus, nes per aplikaciją galėsite išsiųsti juos tiesiai į kliento telefono ekraną, kur jie neliks nepastebėti. Gerokai sumažinsite išlaidas reklamai. 

Padidinsite grįžtančių klientų srautą naudodami aplikacijoje esančią profesionalią lojalumo programą, nes ji skatins klientus sugrįžti pas jus. Vartotojai papasakoja apie tai savo draugams, nes gauna iš to naudos. Klientai gauna išskirtinius pasiūlymus sau ir savo draugams.

PLIUSAI

Tik keli procentai pamatę jūsų reklamą Facebook’e užsuks pas jus. Bent trečdalis gavusių specialų pasiūlymą per aplikaciją ateis juo pasinaudoti! (Praktika rodo, kad dažniausiai juo pasinaudoja daugiau nei 50% klientų)

Dirbti su esamais klientais yra 7 kartus pigiau nei pritraukti naują.

Pasieksite kelis kartus daugiau klientų, nes pranešimai, išsiųsti per aplikaciją, pasieks visus klientus.

Auginsite lojalių klientų bendruomenę, nes aplikacija įtrauks juos į abipusiai naudingą lojalumo programą.

Interaktyvumas, populiarumas ir didžiulė funkcijų gausa naudingai išskiria mobiliųjų aplikacijų galimybes tarp kitų marketingo instrumentų.

O lojalūs klientai išleidžia 2 kartus daugiau pinigų nei tie, kurie užsuka retkarčiais, nes pasitiki jumis.

Kodėl? 

Atsakymas paprastas – tai yra patogu, kadangi technologijų amžiuje šiuos prietaisus žmonės laiko po ranka 24 valandas per parą. Esant tokiai paksausai, mobiliųjų aplikacijų kūrimas tampa praktiškai neatsiejamas marketingo įrankis bet kurioje verslo šakoje.

aplikacijų privalumai:

 • Įmonės kaštų mažinimas, automatizuojant įvairius valdymo ar techninius procesus.
 • Verslo valdymas pasitelkiant mobilias technologijas, įmonės darbuotojų informavimas
 • Operatyvus informacijos perdavimas vartotojams apie paslaugas, akcijas ir pan.
 • Paprastesnis paslaugų ar prekių pardavimas, naudojant programėlę
 • Lengviau pasiekiami potencialūs klientai ar rinkos.

VERSLO PLĖTRA

Paprasčiausias būdas gauti pajamas iš aplikacijos yra apmokestint jos parsiuntimus. Mobiliąsias programas galima pardavinėti specialiai tam skirtose parduotuvėse, plačiau apie jas galite paskaityti mobiliųjų aplikacijų parduotuvių apžvalgoje.

Yra ir kiti aplikacijos apmokestinimo būdai – tokie kaip reklama aplikacijos plotuose ir vidinių programų elementų apmokestinimas.

Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių programėlės platinamos įvairiais būdais. Pagrindinės jų platinimo priemonės – elektroninės mobiliųjų programėlių parduotuvės (angl. AppStore).

Mobilioji aplikacija padeda organizuoti nuolatinę komunikaciją su vartotoju. Jei Jums svarbu būti pasiekiamais, atsiras galimybė potencialų klientą pasiekti 24 valandas per parą bet kokioje vietoje. Toks bruožas pritrauks naujų klientų ir palaikys jų lojalumą. 

Vis labiau augantis išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojų skaičius, įtakoja didėjantį programėlių populiarumą. Programėlių kaip Uber, Spotify, Messanger, WhatsApp ar Yelp sėkmė, įkvepia ir kitus pasinaudoti išmaniųjų programėlių teikiamais privalumais.

APPs kūrimas

Vienas iš didžiausių mobiliosios programėlės privalumų yra tai, kad visa informacija, kurią norite pateikti savo klientams, pvz. išpardavimų datas ar ypatingas akcijas, yra lengvai pasiekiama. Naudodami iššokančius priminimus dar labiau priartėjate prie tiesioginio bendravimo su klientais ir nesunkiai galite priminti jiems apie savo prekes ar paslaugas.

Pakonsultuosime ir padarysime naudojimui lengviausią bei patogiausią sprendimą. Padėsime ir patarsime kuria linkme geriau judėti, nuo ko pradėti ir kaip pasiekti geriausius rezultatus.