Lankstinukų, skrajučių maketavimas

Norite platinti efektyvią ir patrauklią reklamą, tačiau neturite skrajutės maketo? Mūsų dizaineriai ir maketuotojai dirba tam, kad jūsų reklama būti kokybiška ir veiksminga. Reklaminių skrajučių, lankstinukų dizainas ir maketavimas – viena iš mūsų kompleksinių paslaugų.

Tiesiog pateikite mums savo lankstinuko ar skrajutės tekstą, turimą grafinę medžiagą ir logotipą ir mes paruošime efektyvų reklaminio leidinio maketą. Suderinę maketą su užsakovu, paruošiame jį spaudai. Spausdiname mes kartu su savo partneriais arba maketas perduodamas užsakovui, kuris toliau bendrauja su savo spaustuve.

Kodėl verta užsisakyti skrajučių maketavimą pas mus?

·         Kas dieną darome maketus kelioms skrajutėms, lankstinukams, katalogams ir kitiems reklaminiams spaudiniams. Dirbame greitai ir kokybiškai.

·         Esant reikalui, padedame sukurti ir reklaminį skrajutės tekstą.

·         Puikiai suprantame, ko reikia vartotojui, todėl skrajutė bus ne meniška, o orientuota į pardavimus, nes toks yra jos tikslas – sudominti ir parduoti kliento paslaugas ar prekes.

·         Dizaineriai kuria skrajutes atsižvelgdami į esamą įmonės firminį stilių. Tai reiškia, kad paisome sprendimų, kurie buvo panaudoti kitų dizainerių kuriant kitus reklaminius leidinius.

·         Iš karto paruošiame skrajučių maketus spaudai. Paruošimas tinkamas visoms spaustuvėms, pagal jų reikalavimus (užleidimai, formatai, spalvų kodai ir t.t.).

Mylime savo darbą. Dėl to mūsų skrajučių ir lankstinukų maketai yra stilingi ir tinkami platinimui. Dirbame greitai, nes kuo greičiau atspausdinsime skrajutes, tuo greičiau galėsime pradėti platinimo darbus. Galutinis rezultatas mums yra svarbiausias – padidėję kliento pardavimai. To siekiame visais įmanomais būdais, o skrajučių dizainas yra vienas iš jų.