Reklaminių VIDEO kūrimas

REKLAMINIAI VAIZDO KLIPAI

Reklaminių vaizdo klipų kūrimas – tai viena efektyviausių online komunikacijos formų Jūsų verslui, prekei ar paslaugoms. Pirmas įspūdis – lemiamas, todėl pristatykite savo idėją aiškiai bei įdomiai. Taip pat kuriame pramoginių renginių ir vestuvių vaizdo klipus.

Studija Videogamyba.lt kuria reklaminius pristatomuosius ir įvaizdinius vaizdo klipus. Reklaminiai vaizdo klipai – tai viena populiariausių bei efektyviausių vaizdinės reklamos komunikacijos formų Jūsų verslui, prekei ar paslaugoms. Reklaminiai vaizdo klipai padės jums kurti įmonės įvaizdį (brand management), vystyti įmonės kultūrą (corporate identity), parodyti savo įmonę ar idėją savo potencialiems klientams ar partneriams. Taip pat reklaminiai vaizdo klipai skatina pardavimus bei prekės ženklo žinomumą.

Video reklamos kūrimas

Pasirinkdami mūsų paslaugas, galėsite taupyti įmonės išteklius, ir tuo pačiu galėsite pasiekti didesnę auditoriją per trumpą laiko tarpą. Be to, reklaminiai vaizdo klipai pagerina Jūsų paslaugų tinklapio paieškos galimybes (SEO).

Taipogi filmuojame įvairius pramoginius renginius ar miesto šventes. Tai efektyviai padeda reklamuoti renginį ar padidinti bilietų pardavimus, nesvarbu ar tai muzikos festivalis, ar meno paroda, ekstremalus sportas, ar įmonės gimtadienis. Įamžinkite renginio ar vestuvių akimirkas vaizdo klipe.

Vaizdo klipų kūrimas

Turite idėjų reklaminiam vaizdo klipui, bet nežinote kaip įgyvendinti? Norite sukurti trumpą reklaminį vaizdo klipą renginiui, ar norite pristatyti savo paslaugas ar įmonę įdomiai ir aiškiai? Kreipkitės, mes jums padėsime, nuo scenarijaus kūrimo, iki vaizdo klipo platinimo. Konsultuojame nemokamai, išklausome jūsų pageidavimus bei lūkesčius, siūlome savo idėjas. Kiek kainuoja vaizdo klipo sukūrimas? Reklaminio vaizdo klipo kaina priklauso nuo idėjos, vaizdo klipo tipo, sudėtingumo bei atlikimo termino. Laukiame jūsų idėjų!